Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Navigator Popierius A4, 80 g/m2, 500 lapų
| Gamintojas | Epson |
| Warranty | 0 mėn. |
| Net weight | 0.14 kg |
| Gross weight | 0.18 kg |
| Paper/Pasteboard | 40 g |
| Palette Qty | 3086 dalių |
| Producer | Epson |
| Savybės | |
| Tipas | Originalus |
| Rašalo tipas | Pigmento pagrindo rašalas |
| Spausdinimo spalvos | Šviesiai juoda |
| Modelio suderinamumas | Epson |
| Suderinamumas | Stylus pro 3800, pro 3880 |
| Spausdinimo technologija | Rašalinis spausdinimas |
| Juodo rašalo kasečių skaičius | 1 |
| Juodo rašalo kiekis | 80 ml |
| Oem kodas | C13t580700 |
| Spalva | Ne |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis | 125 mm |
| Ilgis | 31 mm |
| Aukštis | 121 mm |
| Svoris | 50 g |
| Logistikos duomenys | |
| Padėklo plotis (jk) | 100 cm |
| Padėklo ilgis (jk) | 120 cm |
| Padėklo aukštis (jk) | 120 cm |
| Kiekis ant padėklo (jk) | 3600 vnt |
| Kiekis viename sluoksnyje ant padėklo (jk) | 600 vnt |
| Modelio pavadinimas | C13T580700 |