Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Navigator Popierius A4, 80 g/m2, 500 lapų
| Gamintojas | Epson |
| Warranty | 0 mėn. |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | Multipack 4-colours T1295 DURABrite Ultra |
| Spausdinimo spalvos | Black, Cyan, Magenta, Yellow |
| Kiekis | 4 |
| Tipas | Ink Cartridge |
| Suderinami produktai | Epson Stylus Office BX625FWD, BX525WD, B42WD, BX320FW, BX535WD, BX935FWD, SX425W, WorkForce WF-7515, WF-3010DW, WF-3520DWF, WF-3530DTWF, BX925FWD, SX620FW, BX305FW, SX230, SX430W, SX435W, SX235W, |
| Talpa | 32.2 ml |
| Kasetės dydis | L |
| Spausdinimo technologija | Inkjet |
| Spalva | Yes |
| Net weight | 0.091 kg |
| Gross weight | 0.14 kg |
| Wooden | 6.00 g |
| Paper/Pasteboard | 16.00 g |
| PET | 27.00 g |
| Packing quantity | 8 dalių |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.049 kg |
| Gross depth (mm) | 160.00 mm |
| Gross width (mm) | 45 mm |
| Gross height (mm) | 140 mm |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Gross depth master carton | 360 mm |
| Gross width master carton | 170 mm |
| Gross height master carton | 150 mm |
| Net weight master carton | 1.12 kg |
| Producer | Epson |
| Palette Qty | 1504 dalių |
| Technical details | |
| Modelio pavadinimas | Multipack 4-colours t1295 durabrite ultra |
| Grynas (neto) svoris | 0.091 kg |
| Gamintojas | Epson |
| Savybės | |
| Spausdinimo spalvos | Black, cyan, magenta, yellow |
| Tipas | Ink cartridge |
| Suderinami produktai | Epson stylus office bx625fwd, bx525wd, b42wd, bx320fw, bx535wd, bx935fwd, sx425w, workforce wf-7515, wf-3010dw, wf-3520dwf, wf-3530dtwf, bx925fwd, sx620fw, bx305fw, sx230, sx430w, sx435w, sx235w, |
| Talpa | 32.2 ml |
| Kasetės dydis | L |
| Spausdinimo technologija | Inkjet |
| Spalva | Taip |
| Bendras svoris | 0.14 kg |
| Modelio pavadinimas | T129540 |