Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Navigator Popierius A4, 80 g/m2, 500 lapų
| Gamintojas | Brother |
| Kiekis | 4 |
| Kasetės talpa | 600 lapai |
| Spausdinimo spalvos | Black, Cyan, Magenta, Yellow |
| Spausdinimo technologija | Inkjet |
| Suderinami produktai | DCP-J525W / DCP-J725DW / DCP-J925DW MFC-J430W / MFC-J625DW / MFC-J825DW / MFC-J5910DW / MFC-J6510DW / MFC-J6710DW / MFC-J6910DW |
| Gaminio tipas | Brother LC1240 Value-Pack - print cartridge |
| Spalva | Black, yellow, cyan, magenta |
| Warranty | 0 mėn. |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | LC1240 Multipack |
| Tipas | Ink Cartridge |
| Net weight | 0.128 kg |
| Gross weight | 0.211 kg |
| Paper/Pasteboard | 53.00 g |
| Plastic (No PET) | 30.00 g |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.002709 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.083 kg |
| Gross depth (mm) | 215.00 mm |
| Gross width (mm) | 70 mm |
| Gross height (mm) | 180 mm |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 319 dalių |
| Producer | Brother |
| Savybės | |
| Tipas | Originalus |
| Rašalo tipas | Pigmento pagrindo rašalas |
| Spausdinimo spalvos | Juoda, žydras, rausvai raudona, geltona |
| Tiekimo tipas | Grupinė pakuotė |
| Suderinamumas | Mfc-j6510dw\nmfc-j6710dw\nmfc-j6910dw |
| Spausdinimo technologija | Rašalinis spausdinimas |
| Kitos savybės | |
| Talpa kasetės | 600 lapai |
| Modelio pavadinimas | LC1240VALBPDR |