Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Navigator Popierius A4, 80 g/m2, 500 lapų
| Gamintojas | Brother |
| Gross depth (mm) | 105.00 mm |
| Gross height (mm) | 130 mm |
| Gross weight | 0.164 kg |
| Gross width (mm) | 55 mm |
| Net weight | 0.094 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Tare weight (kg) | 0.07 kg |
| Volume (m3) | 0.00075075 m³ |
| Kiekis | 1 |
| Spausdinimo spalvos | Black, cyan, magenta, yellow |
| Tipas | Cartridge |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | LC3213VALDR |
| Gamintojo prekės serija | Multipack |
| Lapų kiekis | 400 puslapiai |
| Paper/Pasteboard | 70.00 g |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 2302 dalių |
| Producer | Brother |
| Savybės | |
| Tipas | Originalus |
| Rašalo tipas | Pigmento pagrindo rašalas |
| Spausdinimo spalvos | Juoda, žydras, rausvai raudona, geltona |
| Modelio suderinamumas | Brother |
| Tiekimo tipas | Grupinė pakuotė |
| Suderinamumas | Dcp-j572dw\ndcp-j772dw\ndcp-j774dw\nmfc-j491dw\nmfc-j497dw |
| Spausdinimo technologija | Rašalinis spausdinimas |
| Juodo rašalo kasečių skaičius | 1 |
| Spalvoto rašalo kasečių skaičius | 3 |
| Rašalo kasetės tipas | Didelė (xl) išeiga |
| Juodo rašalo puslapio išeiga | 400 puslapiai |
| Spalvoto rašalo puslapio išeiga | 400 puslapiai |
| Oem kodas | Lc-3213 |
| Sertifikavimas | Iso/iec24711 |
| Modelio pavadinimas | LC3213VALDR |