Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
*„Kainos kitur iki“ – tai didžiausia šios prekės kaina, matoma kainų palyginimo svetainėje kainos.lt. Informacija atnaujinta 2026 05 29 - 13:44:25.
Ši prekė
Navigator Popierius A4, 80 g/m2, 500 lapų
| Savybės | |
| Spausdinimo spalvos | Black, cyan, light cyan, magenta, light magenta, yellow |
| Plotis | 19.2 cm |
| Aukštis | 14.2 cm |
| Spausdinimo technologija | Inkjet |
| Suderinami produktai | Epson r265/360/rx560 |
| Spalva | Taip |
| Talpa | 1 ml |
| Tipas | Ink cartridge |
| Svoris ir matmenys | |
| Svoris | 216 g |
| Gylis | 7 cm |
| Modelio pavadinimas | Multipack 6-colours t0807 claria photographic |
| Modelio pavadinimas | C13T08074011 |