Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
| Išmanusis vožtuvo laikmatis TTV102B : | |
| Panaudojimas : | drėkinimo valdymas |
| Tipas (dydis) : | 3/4 ", 1 " |
| Darbinis slėgis : | 0.5 bar ... 8 bar |
| Vandens srautas : |
35 l/min
|
| Belaidė komunikacija : |
|
| Radijo ryšio nuotolis (atviroje teritorijoje) : |
|
| Pagrindinės savybės : |
|
| Korpusas : | Plastikas |
| Sandarumo klasė : | IP54 |
| Spalva : | Pilkas + Grafitas |
| Maitinimas : | 3 vnt. šarminė baterija 1.5 V LR3 (AAA) (nepridedamas) |
| Darbo temperatūra : | 3 °C ... 50 °C |
| Svoris : | 0.200 kg |
| Matmenys : | 132 x 104 x 64 mm |
| TWG009BW „WiFi“ koncentratorius : | |
| Belaidė komunikacija : | 2.4 GHz |
| Radijo ryšio nuotolis (atviroje teritorijoje) : | Ryšio zona ribojama tik Wi-Fi tinklo prieinamumu |
| Pagrindinės savybės : |
|
| Korpusas : | Plastikas |
| Spalva : | Balta |
| Maitinimas : | 110 ... 240 V AC @ 50 / 60 Hz |
| Darbo temperatūra : | 3 °C ... 50 °C |
| Svoris : | 0.05 kg |
| Matmenys : | 65 x 55 x 44 mm |
| Bendrieji duomenys : | |
| Prieiga iš mobiliojo telefono : |
|
| Gamintojas / Markė : | RainPoint |
| Garantija : | 2 metai |