Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
DEWALT DWE494-QS kampinis šlifuoklis yra galingas ir universalus įrankis, skirtas sunkiems šlifavimo, pjovimo ir šlifavimo darbams.
Savybės |
|
|---|---|
| Beįrankis apsauginis gaubtas | Taip |
| Produkto spalva | Juoda |
| Šlifavimo disko sriegis | M14 |
| Reguliuojamas apsauginis gaubtas | Taip |
| Reguliuojama greitis | Ne |
Galia |
|
| Išėjimo galia | 2200 W |
| Maitinimo šaltinis | AC |
Svoris ir matmenys |
|
| Svoris | 5.2 kg |
| Aukštis | 151 mm |
| Plotis | 490 mm |
Veikimas |
|
| Tuščiosios eigos greitis (maks.) | 6600 RPM |
| Šlifavimo disko skersmuo | 23 cm |
| Garso slėgio lygis | 104 dB |
| Vibracijos lygis (šlifavimas) | 5 m/s² |
| Garso galios lygis | 94 dB |
Pakuotės turinys |
|
| Apsauginis gaubtas | Taip |
| Pagalbinė rankena | Taip |
| Raktas įtrauktas | Taip |
| Nešimo dėklas | Ne |
| Užrakto veržlė įtraukta | Taip |