Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Šis galingas kampinis šlifuoklis, turintis 800 W variklį ir 125 mm šlifavimo disko skersmenį, puikiai tinka sunkiems darbams.
Savybės |
|
|---|---|
| Produkto spalva | Juoda |
| Beįrankinė apsauginė dangtelis | Taip |
| Reguliuojama apsauginė dangtelis | Taip |
| Šlifavimo disko sriegis | M14 |
| Reguliuojamas greitis | Ne |
Galia |
|
| Maitinimo šaltinis | AC |
| Išėjimo galia | 800 W |
Svoris ir matmenys |
|
| Svoris | 1.8 kg |
| Gylis | 300 mm |
| Ūgis | 95 mm |
| Plotis | 110 mm |
Veikimas |
|
| Tuščiosios eigos greitis (maks.) | 12000 RPM |
| Šlifavimo disko skersmuo | 12.5 cm |
Pakuotės turinys |
|
| Užrakto veržlė įtraukta | Taip |
| Pagalbinė rankena | Taip |
| Apsauginė dangtelis | Taip |
| Raktas įtrauktas | Taip |
TOP susijusios paieškos