Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Jutiklis Xiaomi Mi Temperature and Humidity Monitor 2, baltas
Noveen PTC2000 Smart keraminis šildytuvas su 2000W galia užtikrina greitą šilumą ir energijos efektyvumą, leidžiančius lengvai pasiekti komfortą bet kurioje patalpoje.
Ypatybės |
|
|---|---|
| Atgalinis laikmatis | Taip |
| Greitkelių skaičius | 2 |
| Saugumo jungiklis | Taip |
| Svyravimo veikimas | Kairė / dešinė |
| Automatinis išjungimas | Taip |
| Tipas | Elektrinis keraminis šildytuvas |
| Perkaitimo apsauga | Taip |
| Laikmačio trukmė (maksimaliai) | 24 val. |
| Galingumo lygių skaičius | 2 |
Dizainas |
|
| Produkto spalva | Balta |
| Įmontuotas ekranas | Taip |
| Tinkamas naudoti | Vidaus patalpose |
| Įrengimo galimybės | Ant grindų |
| Ekrano tipas | LED |
| Valdymo tipas | Mygtukai, nuotolinio valdymo pultas |
Galia |
|
| AC įėjimo įtampa | 220 - 240 V |
| AC įėjimo dažnis | 50 Hz |
Svoris ir matmenys |
|
| Gylis | 135 mm |
| Plotis | 175 mm |
| Aukštis | 500 mm |
| Svoris | 1.552 kg |
Veikimas |
|
| Šildymo galia | 2000 W |
| Reguliuojamas termostatas | Taip |
| Šildymo galia (min) | 1200 W |
Pakavimo turinys |
|
| Nuotolinio valdymo pultas | Taip |