Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Jutiklis Xiaomi Mi Temperature and Humidity Monitor 2, baltas
Šildykite savo namus su kvarciniu elektriniu šildytuvu - Esperanza EHH009. Šis galingas 800W šildytuvas užtikrina efektyvų šildymą, elegantišką dizainą ir lengvą nešiojamumą, todėl puikiai tinka bet kuriam kambariui!
Ypatybės |
|
|---|---|
| Tipas | Kvarcinis elektrinis šildytuvas |
| Įjungimo/išjungimo mygtukas | Taip |
| Galingumo lygių skaičius | 2 |
| Perkaitimo apsauga | Taip |
| Laido ilgis | 1.2 m |
Dizainas |
|
| Valdymo tipas | Su sukamuoju mygtuku, mygtukai |
| Tinkamas | Viduje |
| Montavimo galimybės | Grindys |
| Spalva | Balta |
Galia |
|
| Įtampa | 220 - 240 V |
| Dažnis | 50 - 60 Hz |
| Maksimali galia | 800 W |
Svoris ir matmenys |
|
| Plotis | 250 mm |
| Gylis | 95 mm |
| Aukštis | 395 mm |
Veikimas |
|
| Minimali šildymo galia | 400 W |
| Reguliuojamas termostatas | Taip |
| Šildymo galia | 800 W |
Saugumo įspėjimas |
|
| Pavojingas simbolis | GHS02: Degus |
| Įspėjimai | Nekreipkite įrenginio naudojimo metu, kad išvengtumėte perkaitimo. |