Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Naujo modelio žvejybinė baidarė su vairo sistema, reguliuojama sėdyne, daiktadėže priekyje, gale ir viduryje. Turi vieta echolotui, patogias rankenas, meškerių laikiklius ir gale atvira vieta jūsų kuprinei ar daiktams.
| Tipas | Žvejybinė |
| Ilgis | 396 cm |
| Plotis | 92 cm |
| Aukštis | 35 cm |
| Svoris | 50 kg |
| Medžiaga | HDPE |
| Vietų skaičius | 1 |
| Keliamoji galia | 250 kg |
| Kilmės šalis | Kinija |