Išvalyti filtrus
Kaina
-
Gamintojas
Tipas
Talpa (ml)
Kiekis (vnt)
Svoris (kg)
Pristatymo laikas
Pardavėjas
Rodyti daugiau
FEN ZMB6 (100 kaps.) - Maisto papildai ir mineralai
FEN ZMB6 (100 kaps.)
 
15,50 2-3 d. d. (12)
Extrifit IONTEX (1 000 ml) - Maisto papildai ir mineralai
Extrifit IONTEX (1 000 ml)
 
23 € 2-3 d. d. (10)
FEN LIVER CONTROL (60 kaps.) - Maisto papildai ir mineralai
FEN LIVER CONTROL (60 kaps.)
 
25 € 2-3 d. d. (10)
FEN HYPO DRINK 600 g. - Maisto papildai ir mineralai
FEN HYPO DRINK 600 g.
 
14,99 2-3 d. d. (8)
FEN Joint Complex (100 kaps.) - Maisto papildai ir mineralai
FEN Joint Complex (100 kaps.)
 
19,99 2-3 d. d. (8)
FEN Omega 3 (minkštojo gelio kapsulės) - Maisto papildai ir mineralai
FEN Omega 3 (minkštojo gelio kapsulės)
 
9,99 2-3 d. d. (8)
KFD Maisto papildas Magnesium + - Maisto papildai ir mineralai
KFD Maisto papildas Magnesium +
 
8 € 2-4 d. d. (1)
KFD Maisto papildas Mg+Zn+B6 - Maisto papildai ir mineralai
KFD Maisto papildas Mg+Zn+B6
 
9 € 2-4 d. d. (0)

Maisto papildai ir vitamintai – koncentruoti maistinių medžiagų šaltiniai

Dažnai girdime, kad norint stiprinti imunitetą, turėti skaisčią odą, tvirtus nagus bei gražius plaukus, turime gerti maisto papildus. Maisto papildai naudojami tam, kad organizmas gautų trūkstamas maistines medžiagas Maisto papildai tai koncentruoti maistinių medžiagų šaltiniai ar kitos maistinį ar fiziologinį poveikį turinčios medžiagos, kurios parduodamos „dozių“ pavidalu. Tai gali būti vitaminai, mineralai, amino bei riebalų rūgštys ir kitos medžiagos tablečių, kapsulių, ar skystose formose. Papildai dažniausiai būna skirtingų sudedamųjų dalių, dažnai gaminami iš natūralių augalinės kilmės produktų, todėl laikomi naudingais. Maisto papildai gali būti vartojami tik pagal griežtai numatytas instrukcijas, kurių nesilaikant galima padaryti žalą savo organizmui. Tyrimai rodo, kad maisto papildus bei vitaminus dažniau naudoja moterys nei vyrai.

 Jei valgote daug vaisių, daržovių ar grūdinės kilmės produktų, nėra jokios priežasties vartoti maisto papildus. Tai patvirtino Harvardo universiteto ekspertai, nors jie taip pat pabrėžia, kad kai kuriems žmonėms bent jau kurį laiką vertėtų juos vartoti. Moterims nėštumo metu svarbu gerti geležį, o naujagimiams reikalingas vitaminas D. Visoms, vaisingo amžiaus moterims pravartu vartoti folio rūgštį.Vitaminas B12 palaiko nervų bei kraujotakos sistemų veiklas, dažniausiai jis gaunamas iš mėsos, pieno produktų bei žuvies. Dėl šios priežasties veganas bei vegetarams naudinga vartoti maisto papildus su vitaminu B12.

Nors vaisiai ir daržovės yra praturtini būtinomis maistinėmis medžiagomis, vis dėl to, šiandienos vaisiuose ir daržovėse maistinių medžiagų kiekis yra gerokai sumažėjęs, lyginant su situacija buvusia prieš 50 metų. Tyrimų duomenimis, šiandienos vaisiuose ir daržovėse yra mažiau vitamino B2, geležies, fosforo, ir vitamino C. Kokia maistinės vertės sumažėjimo priežastis? Problema kyla dėl prastesnės dirvožemio kokybės, kurią sumažina intensyvus ūkininkavimas ir pesticidų naudojimas. Dėl šios priežasties daugelis žmonių renkasi ekologišką maistą arba natūralius maisto papildus. Maisto papildai gali palaikyti tam tikrų maistinių medžiagų kiekį arba palaikyti specifines fiziologines funkcijas. Jie nėra vaistiniai produktai, dėl šios priežasties jie negali daryti gydomojo poveikio. Todėl jų naudojimas nėra skirtas žmonių ligoms gydyti ar jų prevencijai ar fiziologinėms funkcijoms modifikuoti.

Populiariausi maisto papildai ir jų privalumai

Populiariausi maisto papildai yra multivitaminai, kalcis, vitaminas B, C ir D. Kalcis reikalingas kaulų stiprumui, o vitaminas D padeda jį geriau pasisavinti. Vitaminai C ir E yra antioksidantai, kurie naudingi imunitetui. Moksliškai įrodyta, kad žuvų taukai yra naudingi širdies veiklai ir vieni iš veiksmingiausių ir geriausių maisto papildų rinkoje. Tokiu atveju, vertėtų naudoti kalcį ir vitaminą D. Vitaminas D, kartu su vitaminais C, E, K naudingi mūsų odai. Esant plaukų slinkimui ir siekiant stiprinti plaukus bei nagus patariama vartoti biotiną. Maisto papildai gali padėti esant prastai mitybai. Šiuolaikinis gyvenimo būdas neretai sujaukia mūsų mitybos įpročius, ko pasekoje, negauname mums būtinų maistinių medžiagų su maistu. Skubantys, ilgai dirbantys žmonės vartodami įvairius maisto papildus gali bent minimaliai kompensuoti savo skurdžią mitybą. Tačiau, svarbu pabrėžti, kad maisto papildai jokiu būdu negali būti vartojami kaip maisto pakaitalas.

Maisto papildai ir vitaminai – gera kaina perkant internetu

Norite stiprinti imunitetą, o galbūt jums slenka plaukai? Čia rasite veiksmingus bei natūralius maisto papildus skirtus tiek vyrams, tiek moterims. Geriausių atsiliepimų sulaukiantys garsių gamintojų, tokių kaip BIYOMA, FORTIVITUM,  KFD ir kt., maisto papildai už prieinamą kainą. Išsirinkite jums tinkamus aukščiausios kokybės maisto papildus internetu.

Sunku išsirinkti ?
Skaityk mūsų pirkimo gidą

Kokios prekės populiariausios Vitaminai Maisto papildai ir mineralai kategorijoje šiais metais?

Vitaminai Maisto papildai ir mineralai - kiek trunka pristatymas?

Prekių pristatymas trunka nuo 1-2 d. d.

Kiek turite prekių Vitaminai Maisto papildai ir mineralai kategorijoje ir kokios jų kainos?

Turime daugiau nei 20 prekes, o kainos prasideda nuo 1.00 Eur

Kokios prekės turi daugiausiai atsiliepimų Vitaminai Maisto papildai ir mineralai kategorijoje?

Maisto papildų gamintojai dažnai bando įtikinti mus, jog visos šios stebuklingos piliulės yra būtinos, jei norime turėti gražius ir sveikus plaukus, nagus, liekną figūrą, sveikas akis, kepenis… Kada iš tikrųjų reikėtų galvoti apie papildus, o kada neverta jų vartoti?

Kada verta vartoti maisto papildus?

Tinkamai parinkti maisto papildai, vitaminai bei mineralai gali pagerinti sveikatos būklę. Papildų paskirtis – papildyti mūsų organizmą tam tikrais trūkstamais elementais. Tačiau neretai vartojame juos pasikliaudami nuojauta, iš tikrųjų net nežinodami, ar mums jų tikrai reikia.

 

Nėštumas ir žindymas

Nėsčiosios ir krūtimi žindančios moterys savo organizmą turėtų aprūpinti didesne folio rūgšties, geležies, vitamino C ir B grupės vitaminų doze.

Menopauzė

Menopauzės metu išauga poreikis kalciui ir vitaminui D. Taip pat gali trūkti B12 vitamino, folio rūgšties, taip pat magnio arba geležies.

Šlapimo takų problemos

Geriausią poveikį šlapimo takams turi spanguolės, todėl šiam atvejui rekomenduojamos tabletės, kurių sudėtyje yra šių uogų.

Anemija

Geležis yra būtinas kovojant su anemija ir siekiant jos išvengti. Būtina žmonėms, valgantiems mažai mėsos ir vegetarams.

Nemiga

Žmonės, kuriuos kamuoja nemigos problemos turėtų ieškoti melatonino.

Akių problemos

Sausiejančioms akimis ir trūkinėjančioms kraujagyslėms padės ramūnėlės ir liuteinas.

Lieknėjimas ir celiulitas

Lieknėjant galima vartoti CLA – papildą, skirtą riebaliniam audiniui. Aktyviai sportuojantiems skirtas l-karnitinas, kuris pagerina riebalinio ...

Skaityti daugiau