Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Patikima ir universali dvivietė polietileninė baidarė. Su reguliuojamomis kojų atramomis ir sėdynių paminkštinimais. Tinkama plaukioti visų tipų upėmis ir kitais vandens telkiniais. Modelis pritaikytas intensyviam naudojimui nuomos kompanijose, bet puikiai ir ilgai tarnaus naudojant asmeniniais tikslais. Ypač patogios ir tvirtos sėdynės, su aukšta nugaros atrama suteikiančios maksimalų komfortą. Pagamintos iš itin tvirto HDPE polietileno. Per vidurį ši baidarė turi integruotą papildomą mažesnę sėdynę vaikams iki 6 metų.
| Tipas | Turistinė |
| Ilgis | 395 cm |
| Plotis | 84 cm |
| Aukštis | 34 cm |
| Svoris | 38 kg |
| Medžiaga | HDPE |
| Vietų skaičius | 2+1 |
| Paskirtis | Pramoginė / Turistinė baidarė |
| Kilmės šalis | Kinija |