Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
AMBER TORA X vienvietė baidarė pagaminta taip, kad ją galima naudoti, kaip motorinę valtį. Galia integruota vieta leis kabinti variklį iki 20 AG. Patogi sėdynė ir didelė daiktadėžė. Plati ir neiprasta baidarė, o jos forma leidžia baidarei būti greitai ir stabliai.
| Prekių grupė | Baidarės |
| Tipas | Žvejybinė |
| Ilgis | 390 cm |
| Plotis | 110 cm |
| Aukštis | 33 cm |
| Svoris | 32 kg |
| Medžiaga | HDPE |
| Vietų skaičius | 1 |
| Spalva | Camo |
| Keliamoji galia | 240 kg |
| Paskirtis | Universalaus naudojimo |
| Kilmės šalis | Kinija |