Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Vandens dviratis PELICAN MONACO puikiai tinka geram laisvalaikui ežere su draugais ar šeima. Reguliuojamos nugaros atramos, talpi daiktadėžė, gėrimų laikikliai - viskas ko gali prireikti puikiam poilsiui. Pagaminta naudojant patentuotą itin atsparią smūgiams ir trinčiai RAM-X™ medžiagą - šis vandens dviratis Jums tarnaus ilgus metus, suteikdamas vis daugiau neišdildomų atostogų prisiminimų.
| Tipas | Vandens dviratis |
| Ilgis | 229 cm |
| Plotis | 159 cm |
| Svoris | 46 kg |
| Medžiaga | RAM-X™ (HDPE) |
| Vietų skaičius | 2 suaugę + 2 maži vaikai |
| Spalva | Balta/raudona |
| Keliamoji galia | 351 kg |
| Kilmės šalis | Kanada |