Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Vandens dviratis PELICAN MONACO DLX ANGLER puikiai tinka aktyviam laisvalaikui ežere tiek su draugais ar šeima, tiek žvejybai. Reguliuojamos nugaros atramos, įmontuoti meškerių laikikliai, talpi daiktadėžė, lengvai išlankstomas stogelis, gėrimų laikikliai - viskas ko gali prireikti puikiam poilsiui. Pagaminta naudojant patentuotą itin atsparią smūgiams ir trinčiai RAM-X™ medžiagą - šis vandens dviratis Jums tarnaus ilgus metus, suteikdamas vis daugiau neišdildomų atostogų prisiminimų.
| Tipas | Vandens dviratis |
| Ilgis | 229 cm |
| Plotis | 159 cm |
| Svoris | 50 kg |
| Medžiaga | RAM-X™ (HDPE) |
| Vietų skaičius | 2 suaugę + 2 maži vaikai |
| Keliamoji galia | 351 kg |
| Dugno Tipas | Katamaranas |
| Kilmės šalis | Kanada |