Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Pripučiama minama baidarė AMBER i-CRUISER II, tai dvivietė irklentė/baidarė, kuri turi dvi minimo sistemas. Gale ir priekyje integruota flap sistema.
Reguliuojamos aukštos sėdynės suteiks komforto ir stabilumo, o priekyje integruoti universalūs start port laikikliai leis jums pagal jūsų norus tvirtinti įvairius laikiklius - nuo meškerių iki telefono laikiklių.
Vairo sistema leis be vargo judėti vandenyje ir taip leisti džiaugtis vaizdais.
| Tipas | Pripučiama |
| Ilgis | 420 cm |
| Plotis | 100 cm |
| Aukštis | 20 cm |
| Svoris | 34 kg |
| Medžiaga | Dropstich PVC |
| Vietų skaičius | 1 |
| Keliamoji galia | 240 kg |
| Paskirtis | Universalaus naudojimo |