Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Kaitlenčių valymo kremas ELECTROLUX M3HCC301

| Gamintojas | CATA |
| Gross depth (mm) | 700.00 mm |
| Gross height (mm) | 620.00 mm |
| Gross weight | 28.60 kg |
| Gross width (mm) | 250.00 mm |
| Net weight | 26.60 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 1800.00 g |
| Plastic (No PET) | 200.00 g |
| Tare weight (kg) | 2.00 kg |
| Volume (m3) | 0.11 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:4:2017-04-01 |
| Producer | CATA |
| Palette Qty | 8 dalių |
| Kintamosios srovės įvesties įtampa | 220-240 V |
| Galingumo lygių skaičius | 9 + Booster |
| Likutinės šilumos indikatorius | Yes |
| Kaitinimo zonos galia | 2.2 kW |
| Cooking surface diameter | 21 mm |
| Tipas | Induction |
| Gaminio spalva | Black |
| Degiklių / kaitviečių skaičius | 4 |
| Warranty | 36 mėn. |
| „Wok“ degiklis | No |
| Laikmatis | No |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | IAS 6024 |
| Gamintojo prekės serija | Hob with Hood |
| Plotis | 59 cm |
| Aukštis | 17 cm |
| Gylis | 52 cm |
| Valdymo tipas | Slider |
| Kitos savybės | Max extraction 673,2 m³/h, A+ |
Viena didžiausių internetinių parduotuvių Lietuvoje „Varlė.lt“ tapo oficialiu vokiškos buitinės technikos gamintojos „Miele“ partneriu.
„Autorizuota visame pasaulyje žinomo gamintojo partnerystė yra svarbus bendradarbiavimo statusas, kuris suteikiamas tik aukščiausius „Miele“ reikalavimus atitinkantiems rinkos dalyviams“, – teigia prekybos centro …
Dauguma mūsų dažniau nei orkaitę nautoja kaitlentę, kuri yra svarbi įrangos dalis. Šiuolaikinėje viruvėje nebūtinai įtaisoma virš orkaitės.
Pirkdami kaitlentę atkreipkite dėmesį į:
Dydis ir plotas
…