Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Skaitmeninis pasyvusis IR detektorius.
Optinė sistema turi aukštos kokybės segmentinį veidrodį, kuris užtikrina vienodą jautrumą visoje stebimoje zonoje bei eliminuoja vad. akląją zoną.
| Panaudojimas : | Vidaus patalpoms |
| Piroelementas : | Dvigubas |
| Jutiklio tipas : | Pasyvus IR (PIR) |
| Nuotolis : | 18 x 18 m |
| Jautrumo reguliavimas : | Potenciometru |
| Pažeidimo signalizacijos laikas : | 2 s |
| Maksimali išvesčių apkrova : | 40 mA / 16 V DC |
| Aliarmo išvestys : | 2EOL/NC (nustatomi trumpikliais) |
| Atsparumas gyvūnams : | - |
| Skaitmeninis temperatūros kompensavimas : | ✔ |
| Maitinimas : | 12 V DC / 12 mA |
| Darbo temperatūra : | -10 °C ... 55 °C |
| Aptinkamas judėjimo greitis : | 0.3 ... 3 m/s |
| Svoris : | 0.11 kg |
| Matmenys : | 123 x 57 x 42 mm |
| Gamintojas / Markė : | SATEL |
| Garantija : | 2 metai |