Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
| Panaudojimas : | Vidaus patalpoms |
| Piroelementas : | Dvigubas |
| Jutiklio tipas : |
Pasyvus IR (PIR),
Dūžtančio stiklo detektorius |
| Nuotolis : |
12 x 13 m - PIR jutiklis,
6 m - Dūžtančio stiklo detektorius |
| Jautrumo reguliavimas : | Potenciometru |
| Atsparumas gyvūnams : | ✔ |
| Pažeidimo signalizacijos laikas : | 2 s |
| Maksimali išvesčių apkrova : | 40 mA / 16 V DC |
| Skaitmeninis temperatūros kompensavimas : | ✔ |
| Maitinimas : | 12 V DC / 7.5 mA |
| Pagrindinės savybės : | Aliarmo atmintis |
| Aptinkamas judėjimo greitis : | 0.3 ... 3 m/s |
| Darbo temperatūra : | -10 °C ... 55 °C |
| Svoris : | 0.07 kg |
| Matmenys : | 62 x 96 x 48 mm |
| Gamintojas / Markė : | SATEL |
| Garantija : | 2 metai |