Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Skaitmeninis dvejopas (PIR + mikrobangų) detektorius.
Jeigu bus aktyvintas PIR detektorius, o MW detekcija patvirtins PIR detektoriaus sužadinimą, tuomet aliarmo signalas bus išsiųstas į signalizacijos centralę.
Įrengimass skirtas patalpų apsaugai, kuriose yra nepalankios sąlygos - skersvėjai, ar intensyvi konvekcija, pvz. patalpų su židiniais su pučiamu apšildymu..
| Panaudojimas : | Vidaus patalpoms |
| Piroelementas : | Dvigubas |
| Jutiklio tipas : | Pasyvus IR (PIR) it mikrobangos (MW) |
| Nuotolis : | 13 x 10 m |
| Jautrumo reguliavimas : | PIR jutiklis - Potenciometru Mikrobangos (MW) - Potenciometru |
| Mikrobangų dažnių juosta : | 24 GHz |
| Atsparumas gyvūnams : | ≤ 15 kg |
| Antimaskavimo funkcija : | ✔ |
| Pažeidimo signalizacijos laikas : | 2 s |
| Maksimali išvesčių apkrova : | 40 mA / 16 V DC |
| Skaitmeninis temperatūros kompensavimas : | ✔ |
| Maitinimas : | 12 V DC / 18 mA |
| Darbo temperatūra : | -10 °C ... 55 °C |
| Aptinkamas judėjimo greitis : | 0.3 ... 3 m/s |
| Svoris : | 0.1 kg |
| Matmenys : | 63 x 96 x 49 mm |
| Gamintojas / Markė : | SATEL |
| Garantija : | 2 metai |