Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
| Panaudojimas : | Vidaus patalpoms |
| Piroelementas : | Dvigubas |
| Jutiklio tipas : | Pasyvus IR (PIR) |
| Nuotolis : | 15 x 14 m |
| Jautrumo reguliavimas : | 4 pakopų |
| Prealiarmo funkcija : | ✔ |
| Pažeidimo signalizacijos laikas : | 2 s |
| Maksimali išvesčių apkrova : | 40 mA / 27 V AC/DC |
| Skaitmeninis temperatūros kompensavimas : | - |
| Atsparumas gyvūnams : | - |
| Maitinimas : |
24 V
AC
/ 27 mA,
24 V DC / 14 mA |
| Darbo temperatūra : | -30 °C ... 55 °C |
| Aptinkamas judėjimo greitis : | 0.3 ... 3 m/s |
| Pagrindinės savybės : |
Atsparumas trukdžiams
Keičiami Fresnelio lęšiai Antisabotažinės apsaugos priemonės Maitinimas 24V AC/DC |
| Svoris : | 0.069 kg |
| Matmenys : | 63 x 96 x 49 mm |
| Gamintojas / Markė : | SATEL |
| Garantija : | 2 metai |