Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
PHILIPS 6F22L1B/10 Baterija PHILIPS LONGLIFE 9V 6F22 (BLISTER OF 1)
Philips Power Alkaline baterija 6LR61P1B/10
Belaidis judesio detektorius, kurio užduotis yra aptikti judantį įsibrovėlį sistemos saugomos edvės ribose.
| Palaikymas : | aliarmo centralė ATLO-AZ-WG13A-TUYA |
| Baterinis maitinimas : | 1 x 9V baterija, 6LR61 tipo (pridedami) |
| Dažnių diapazonas : | 433 MHz |
| Radijo ryšio nuotolis (atviroje teritorijoje) : | ≤ 100 m |
| Rekomenduojamas montavimo aukštis : | 2 m |
| Detekcijos kampas / detekcijos nuotolis : | 110 ° / 12 m |
| Srovės suvartojimas : |
≤ 40 µA - Laukimo režimas
≤ 15 mA - Pavojaus signalizacija |
| Atsparumas gyvūnams : | - |
| Darbo temperatūra : | -10 °C ... 50 °C |
| Leistinas santykinis aplinkos drėgnumas : | ≤ 85 % |
| Svoris : | 0.08 kg |
| Matmenys : | 110 x 53 x 37 mm |
| Gamintojas / Markė : | ATLO |
| Garantija : | 2 metai |