Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
| Baterija | |
| Baterijos tipas | Vienkartinė baterija |
| Baterijos technologija | Šarminis |
| Baterijos įtampa | 9 v |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis | 25 mm |
| Ilgis | 17 mm |
| Aukštis | 48 mm |
| Svoris | 46 g |
| Kitos savybės | |
| Tipas | 6lr61 |
| Modelio pavadinimas | 6LR61P1B/10 |