Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
| Svoris ir matmenys | |
| Svoris | 43.3 g |
| Plotis | 2.52 cm |
| Aukštis | 4.75 cm |
| Gylis | 1.63 cm |
| Savybės | |
| Gaminio spalva | Red, white |
| Baterijos technologija | Alkaline |
| Akumuliatoriaus įtampa | 9 v |
| Pridėtų akumuliatorių skaičius | 1 dalių |
| Modelio pavadinimas | 6lr61ppg |
| Modelio pavadinimas | 6LR61PPG/1BP |