Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Albumas GED DBCL30 CLEANSILVER turi 60 kreminių puslapių, skirtų nuotraukoms iki 10x15 cm. Jis yra knygos tipo formato su kampais ir plyšiais, kad būtų lengviau įdėti nuotraukas.
Ypatybės |
|
|---|---|
| Produkto Tipas | Nuotraukų Albumas |
| Prekės Ženklas | Gedeon |
| Modelis | DBCL30 CLEANSILVER |
Specifikacijos |
|
| Matmenys | 29 × 32 cm (P × A) |
| Svoris | 1,09 kg |
| Puslapių Skaičius | 60 puslapių |
| Puslapio Spalva | Kreminė |
| Nuotraukų Dydžio Suderinamumas | Iki 10 × 15 cm |
Papildoma Informacija |
|
| Dizainas | Knygos tipo su kampais ir lipdukais nuotraukoms pritvirtinti |
| Naudojimas | Skirtas nuotraukų saugojimui ir eksponavimui |