Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Komplektą sudaro stalas ir šešios kėdės.
| Stalo aukštis | 76 cm |
| Stalo ilgis | 180 cm |
| Stalo plotis | 90 cm |
| Stalo kojos matmenys | 8x8 cm |
| Kėdės aukštis | 81,5 cm |
| Kėdės gylis | 54 cm |
| Kėdės plotis | 53,5 cm |
| Medžiaga | stalo kojos pagamintos iš žemesnės klasės kietmedžio ir padengtos ąžuolo fanera, stalviršis - medžio masyvas/MDF plokštė su natūralaus ąžuolo fanera, kėdės rėmas - medinis, sėdimoji kėdės dalis ir atlošas - paminkštinti ir padengti medžiaginiu užvalkalu |
| Apdaila | alyvuotas |
| Spalva | kėdės kojos - juodos, kėdės sėdimoji dalis ir atlošas - pilki |