Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Komplektą sudaro stalas ir šešios kėdės.
| Stalo aukštis | 76 cm |
| Stalo ilgis | 140 cm |
| Stalo plotis | 90 cm |
| Stalo kojos matmenys | 8x8 cm |
| Kėdės aukštis | 102 cm |
| Kėdės gylis | 58,5 cm |
| Kėdės plotis | 46 cm |
| Medžiaga | stalo kojos pagamintos iš žemesnės klasės kietmedžio ir padengtos ąžuolo fanera, stalviršis - medžio masyvas/MDF plokštė su natūralaus ąžuolo fanera, kėdės rėmas- ąžuolinis, kėdės sėdimoji dalis ir atlošas - poliesterio užvalkalas |
| Stalo apdaila | alyvuotas |
| Spalva | kėdės sėdimoji dalis ir atlošas - pilki |
| Maksimali kėdės apkrova | 100 kg |