Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Kemper Vabzdžių gaudyklė ZAP-6 6 W 20 m²
Komplektą sudaro stalas ir šešios kėdės.
| Stalo aukštis | 76 cm |
| Stalo ilgis | 180 cm |
| Stalo plotis | 90 cm |
| Stalo kojos matmenys | 8x8 cm |
| Kėdės aukštis | 102 cm |
| Kėdės gylis | 58,5 cm |
| Kėdės plotis | 46 cm |
| Medžiaga | stalo kojos pagamintos iš žemesnės klasės kietmedžio ir padengtos ąžuolo fanera, stalviršis - medžio masyvas/MDF plokštė su natūralaus ąžuolo fanera, kėdės rėmas - ažuolinis, kėdės sėdimoji dalis - poliesteris |
| Apdaila | alyvuotas |
| Spalva | kėdės sėdimoji dalis - pilka |
| Maksimali kėdės apkrova | 100 kg |