Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
SAVIO WI-FI išmanusis kištukas yra 16A įrenginys, skirtas naudoti patalpose, su Wi-Fi ryšiu ir suderinamumu su Android bei iOS įrenginiais.
Techniniai duomenys |
|
|---|---|
| Maitinimo kištukas | Tipas E / F |
| Valdomas per Android įrenginius | Taip |
| Įėjimo įtampa | 220 - 240 V |
| Wi-Fi juosta | Viena juosta (2.4 GHz) |
| iOS suderinamumas | Taip |
| Nominali galia | 3680 W |
| Atgalinis laikmatis | Taip |
| Nominalus srovė | 16 A |
| Balso valdymas | Taip |
| Apsauga nuo perkrovos | Taip |
Savybės |
|
| Produkto spalva | Balta |
| Naudojimo vieta | Patalpose |
Svoris ir matmenys |
|
| Svoris | 82 g |
| Gylis | 52 mm |
| Ūgis | 79 mm |
| Plotis | 52 mm |
Veikimas |
|
| Veikia su Amazon Alexa | Taip |
| Veikia su Google Assistant | Taip |
Pakuotės turinys |
|
| Kiekis pakuotėje | 1 vnt. |
Prievadai ir sąsajos |
|
| Ryšio technologija | Belaidis |
| Wi-Fi | Taip |
Atėjo laikai, kai norint savo namus paversti bent šiek tiek išmaniais, nebūtina investuoti didelių sumų į naujausias ir pažangiausias technologijas išnaudojančius sprendimus. Kelionę link išmanių namų galima pradėti nuo išmanaus kištukinio lizdo (angl. Smart Plug) įsigijimo. Pasak Varle.lt išmaniųjų namų …