Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
| Gamintojas | AEOTEC |
| Bendras gylis (mm) | 51,00 mm |
| Bendras aukštis (mm) | 70,00 mm |
| Bendras svoris | 0,05 kg |
| Bendras plotis (mm) | 74,00 mm |
| Grynasis svoris | 0,04 kg |
| Pakavimo kiekis | 1,00 dalių |
| Popierius / kartonas | 8,00 g |
| Plastikas (be PET) | 7,00 g |
| Taros svoris (kg) | 0,02 kg |
| Tūris (m3) | 0,00 m³ |
| Įmontuota baterija | Ne |
| EEĮA mokestis | Ne |
| Prodiuseris | AEOTEC |
| Paletės kiekis | 3270 dalių |
| Garantija | 24 mėn. |
Atėjo laikai, kai norint savo namus paversti bent šiek tiek išmaniais, nebūtina investuoti didelių sumų į naujausias ir pažangiausias technologijas išnaudojančius sprendimus. Kelionę link išmanių namų galima pradėti nuo išmanaus kištukinio lizdo (angl. Smart Plug) įsigijimo. Pasak Varle.lt išmaniųjų namų …