Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
| Jungties tipas : | IEC Lizdas |
| Spalva : | Juoda |
| Jungties elementų tvirtinimas : | Priveržimas |
| Ekrano tvirtinimas : | Užspaudimas |
| Gyslos tvirtinimas : | Priveržimas |
| Paskirtis : | Bendraašis kabelis |
| Kabelio skersmuo : | max. 7.0 mm |
| Medžiaga : | Metalas / PET |
| Vandens nepralaidumas : | - |
| Naudojimo pavyzdys : | RG6 HFEK Triset113 |
| Pagrindinės savybės : | Labai paprastas ir greitas montavimas Atsparumas korozijai |
| Svoris : | 0.005 kg |
| Matmenys : | Ø 15 x 50 mm |
| Garantija : | 2 metai |
Atėjo laikai, kai norint savo namus paversti bent šiek tiek išmaniais, nebūtina investuoti didelių sumų į naujausias ir pažangiausias technologijas išnaudojančius sprendimus. Kelionę link išmanių namų galima pradėti nuo išmanaus kištukinio lizdo (angl. Smart Plug) įsigijimo. Pasak Varle.lt išmaniųjų namų …