Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Intellinet 342070 Tinklo laidas RJ45 Male / RJ45 Male, 3.0 m
Impulsinis maitintuvas, įrengtas ant TS35/7.5 arba 15 DIN bėgelio, atsparus aukštoms darbo temperatūroms (iki 60°C).
| Maitintuvo tipas : | Impulsinis |
| Maitinimo įtampa : | 100 ... 240 V AC |
| Išvesties įtampa : | 12 V DC |
| Išvesties įtampos reguliavimas : | 12 ... 15 V |
| Įtampos tolerancija : | ± 1 % |
| Maitintuvo srovinis pajėgumas : | 7.5 A |
| Maitintuvo galia : | 90 W |
| Išvesčių skaičius : | 1 vnt. |
| Efektyvumas : | 85 % |
| Korpuso tipas : | DIN |
| MTBF (vidutinis laikas tarp gedimų) : | 346000 val. |
| Atsparumas vibracijai : | IEC60068-2-6, 10 ... 500 Hz max. 2 G 90 minučių |
| Apsaugos priemonės : | Nuo trumpojo jungimo Nuo viršįtampų Apsauga nuo viršsrovių |
| Darbo temperatūra / santykinis drėgnumas : | -10 °C ... 60 °C / < 95 % |
| Svoris : | 0.42 kg |
| Matmenys : | 55 x 100 x 90 mm |
| Garantija : | 2 metai |
Duomenų lapas EN