Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Impulsinis maitintuvas, įrengtas ant TS35/7.5 arba 15 DIN bėgelio, atsparus aukštoms darbo temperatūroms (iki 70°C).
The power supply has been equipped with a relay that indicates the status of the DC output.
| Maitintuvo tipas : | Impulsinis |
| Maitinimo įtampa : | 88 ... 264 V AC 124 ... 370 V DC |
| Išvesties įtampa : | 24 V DC |
| Išvesties įtampos reguliavimas : | 24 ... 28 V DC |
| Maitintuvo srovinis pajėgumas : | 5 A |
| Maitintuvo galia : | 120 W |
| Instantaneous maximum power : | 180 W - 3 s (max) |
| Išvesčių skaičius : | 1 vnt. |
| Efektyvumas : | 88 % |
| Korpuso tipas : | DIN |
| Relinė išvestis : | 1 vnt. - DC OK |
| Apsaugos priemonės : | Nuo trumpojo jungimo Nuo perkrovų Nuo viršįtampų Perkaitimo |
| Darbo temperatūra / santykinis drėgnumas : | -25 °C ... 70 °C / 20 ... 95 % |
| Svoris : | 0.62 kg |
| Matmenys : | 125 x 124 x 41 mm |
| Gamintojas / Markė : | MEAN WELL |
| Garantija : | 3 metai |
Duomenų lapas EN