Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Maitinimo adapteris skirtas firmos TELMOR daugiakanaliams komutatoriams, turi 2.1/5.5 tipo jungtis.
Dėmesio! Jeigu maitintuvas yra skirtas nepertraukiamam darbui (24H), tai jo nominalioji srovė neturi viršyti 80% maksimalios srovės.
Būtina atkreipti ypatingą dėmesį į tinkamą maitintuvo aušinimą darbo metu!.
| Modelio identifikatorius : | TT-12V/4A |
| Įvesties įtampa : | 100 - 240 V AC |
| Įėjimo kintamosios srovės dažnis : | 50 / 60 Hz |
| Išvesties įtampa : | 12 V DC |
| Išvesties srovė : | 4 A |
| Išvesties galia : | 48 W |
| Maitintuvo tipas : | Impulsinis |
| Išvesties įtampos reguliavimas : | - |
| Išvesčių skaičius : | 1 vnt. |
| Maitinimo jungčių tipas : | 230 V : Kištukas 12 V : 2.1/5.5 mm kištukas ant laido |
| Korpuso tipas : | Korpusas su kištuku |
| Laido ilgis : | 1.5 m |
| Svoris : | 0.16 kg |
| Matmenys : | 83 x 49 x 70 mm |
| Gamintojas / Markė : | TELMOR |
| Garantija : | 2 metai |