Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Intellinet 342070 Tinklo laidas RJ45 Male / RJ45 Male, 3.0 m
Vienos išvesties impulsinis maitintuvas, pasižymintis nedideliais matmenimis.
Dėmesio! Jeigu maitintuvas yra skirtas nepertraukiamam darbui (24H), tai jo nominalioji srovė neturi viršyti 80% maksimalios srovės.
Būtina atkreipti dėmesį į tinkamą maitintuvo aušinimą darbo metu! Rack spintose bei silpniau vėdinamose vietose rekomenduojama su maitintuvu naudoti šiuos elementus: ventiliatorių A19-W12 ir apsukų reguliatorių FR-1.
| Maitintuvo tipas : | Impulsinis |
| Maitinimo įtampa : | 230 V AC |
| Išvesties įtampa : | 12 V DC |
| Išvesties įtampos reguliavimas : | 11 ... 15 V |
| Maitintuvo srovinis pajėgumas : | 5 A |
| Maitintuvo galia : | 60 W |
| Apsaugos priemonės : | Nuo trumpojo jungimo Nuo perkrovų |
| Darbo temperatūra / santykinis drėgnumas : | -10 °C ... 50 °C / 20 % ... 90 % |
| Svoris : | 0.27 kg |
| Matmenys : | 160 x 98 x 42 mm |
| Garantija : | 2 metai |