Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Izoliuota prijungimo juosta skirta naudoti su moduliniu skirstomuoju skydu.
Juostą galima montuoti skersai ant bėgio DIN TS35.
| Panaudojimas : | Moduliniai skirstomieji skydai |
| Nominali srovė : | 80 A |
| Gnybtų kiekis : | 1 x 16 mm² (varžto spaustukas) + 2 x 4 mm² (self locking connectors) + 12 x 2.5 mm² (self locking connectors) |
| Pagrindinės savybės : | Protected type according to VBG4 / BGV A2 Atitinka standartus EN 60998 / 0613 |
| Medžiaga : | Plastikas + Metalas |
| Spalva : | Žalias |
| Svoris : | 0.038 kg |
| Matmenys : | 90 x 35 x 17.5 mm |
| Gamintojas / Markė : | Elektro-Plast Nasielsk |
| Garantija : | 2 metai |