Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Leidžia padidinti maksimalų tranzistorinių išvesčių krovumą bei suteikia galvaninę izoliaciją tarp išvesties linijos ir apkrovos.
| Relinių išvesčių skaičius : | 2 |
| Maitinimas : |
10 ... 15 V
DC
, 21 ... 28 V
DC
(nustatomi trumpikliais) |
| Srovės suvartojimas : | 75 mA (max) |
| Maksimali kontaktų apkrova : | 2 A (max), 30 V DC / 50 V AC (max) |
| Išvestis : | 2 x NO/NC |
| Pagrindinės savybės : | relių įvesčių sužadinimas žema arba aukšta įtampa - T+ / T- įvestis LED indikacija |
| Darbo temperatūra : | -10 °C ... 40 °C |
| Svoris : | 0.04 kg |
| Matmenys : | 79 x 43 x 23 mm |
| Gamintojas / Markė : | PULSAR |
| Garantija : | 2 metai |
Instrukcija EN