Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Intellinet 342070 Tinklo laidas RJ45 Male / RJ45 Male, 3.0 m
Dėl mažų gabaritų šis maitintuvas idealiai tinka naudoti kamerų korpusuose.
Dėmesio! Jeigu maitintuvas yra skirtas nepertraukiamam darbui (24H), tai jo nominalioji srovė neturi viršyti 80% maksimalios srovės.
Būtina atkreipti ypatingą dėmesį į tinkamą maitintuvo aušinimą darbo metu!.
| Maitintuvo tipas : | Impulsinis |
| Maitinimo įtampa : | 100 ... 240 V AC |
| Išvesties įtampa : | 12 V DC |
| Maitintuvo srovinis pajėgumas : | 1 A |
| Maitintuvo galia : | 12 W |
| Išvesčių skaičius : | 1 vnt. |
| Apsaugos priemonės : | Nuo trumpojo jungimo |
| Svoris : | 0.05 kg |
| Matmenys : | 76 x 38 x 23 mm |
| Garantija : | 2 metai |