Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Dėmesio! Jeigu maitintuvas yra skirtas nepertraukiamam darbui (24H), tai jo nominalioji srovė neturi viršyti 80% maksimalios srovės.
Būtina atkreipti ypatingą dėmesį į tinkamą maitintuvo aušinimą darbo metu!.
| Modelio identifikatorius : | 12V/300MA/J-ESPE |
| Įvesties įtampa : | 100 - 240 V AC |
| Įėjimo kintamosios srovės dažnis : | 47 ... 63 Hz |
| Išvesties įtampa : | 12.0 V DC |
| Išvesties srovė : | 0.3 A |
| Išvesties galia : | 3.6 W |
| Vidutinis efektyvumas darbo metu : | 75.6 % |
| Energijos suvartojimas be apkrovos : | 0.10 W |
| Maitintuvo tipas : | Impulsinis |
| Išvesties įtampos reguliavimas : | - |
| Apsaugos priemonės : | Nuo trumpojo jungimo Viršrovio (perkrovos)- automatiškas grįžimas į įprastinį darbo režimą, po avarijos užbaigimo Nuo viršįtampų |
| Išvesčių skaičius : | 1 vnt. |
| Maitinimo jungčių tipas : | 230 V Kištukas 12 V : Jack 3.5 mm - Kampinis kištukas |
| Korpuso tipas : | Korpusas su kištuku |
| Laido ilgis : | 1.45 m |
| Svoris : | 0.06 kg |
| Matmenys : | 60 x 39 x 64 mm |
| Garantija : | 2 metai |