Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Dėmesio! Jeigu maitintuvas yra skirtas nepertraukiamam darbui (24H), tai jo nominalioji srovė neturi viršyti 80% maksimalios srovės.
Būtina atkreipti ypatingą dėmesį į tinkamą maitintuvo aušinimą darbo metu!.
| Palaikymas : | MS-ACT50-4K |
| Maitintuvo tipas : | Impulsinis |
| Įvesties įtampa : | 100 - 240 V AC |
| Įėjimo kintamosios srovės dažnis : | 50 / 60 Hz |
| Išvesties įtampa : | 5.0 V DC |
| Išvesties srovė : | 2.0 A |
| Išvesties galia : | 10.0 W |
| Apsaugos priemonės : | Nuo perkrovų |
| Išvesties įtampos reguliavimas : | - |
| Maitinimo jungčių tipas : | 230 V : CEE 7/16 5 V DC : micro USB kištukas ant laido |
| Korpuso tipas : | Korpusas su kištuku |
| Svoris : | 0.09 kg |
| Matmenys : | 65 x 75 x 39 mm |
| Garantija : | 2 metai |