Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
| Maitintuvo tipas : | Impulsinis |
| Maitinimo įtampa : |
185 V ... 240 V
AC
50/60 Hz |
| Išvesties įtampa : | 12 V DC |
| Išvesties įtampos reguliavimas : |
|
| Maitintuvo srovinis pajėgumas : |
|
| Maitintuvo galia : |
|
| Išvesčių skaičius : | 4 vnt. (terminal) |
| Apsaugos priemonės : |
|
| Korpusas : |
|
| Spalva : | Pilkas |
| Darbo temperatūra / santykinis drėgnumas : | 0 °C ... 40 °C / 10 % ... 90 % |
| Svoris : | 0.228 kg |
| Matmenys : | 140 x 94 x 34 mm |
| Gamintojas / Markė : | DAHUA |
| Garantija : | 3 metai |