Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Dėmesio! Jeigu maitintuvas yra skirtas nepertraukiamam darbui (24H), tai jo nominalioji srovė neturi viršyti 80% maksimalios srovės.
Būtina atkreipti ypatingą dėmesį į tinkamą maitintuvo aušinimą darbo metu!.
| Palaikymas : | CS-H7-50H, CS-H7-70H, CS-H8-70H, CS-H9-70E, CS-H9-70HG, CS-HB-30H, CS-HB-45H, CS-HB-45W, CS-R3-50H, CS-R4-50H |
| Įvesties įtampa : | 100 - 240 V AC |
| Įėjimo kintamosios srovės dažnis : | 50 / 60 Hz |
| Išvesties įtampa : | 12.0 V DC |
| Išvesties srovė : | 1.0 A |
| Išvesties galia : | 12.0 W |
| Maitintuvo tipas : | Impulsinis |
| Išvesties įtampos reguliavimas : | - |
| Apsaugos priemonės : | Nuo perkrovų |
| Išvesčių skaičius : | 1 vnt. |
| Maitinimo jungčių tipas : | 230 V CEE 7/16 12 V - 2.1/5.5 mm - Kampinis kištukas |
| Korpuso tipas : | Korpusas su kištuku |
| Svoris : | 0.09 kg |
| Matmenys : | 78 x 76 x 39 mm |
| Garantija : | 2 metai |