Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Impulsinis maitintuvas, įrengtas ant TS35/7.5 arba 15 DIN bėgelio, atsparus aukštoms darbo temperatūroms (iki 70°C).
| Maitintuvo tipas : | Impulsinis |
| Maitinimo įtampa : |
85 ... 264 V
AC
120 ... 370 V DC |
| Išvesties įtampa : | 12 V DC |
| Išvesties įtampos reguliavimas : | 10.8 ... 13.8 V DC |
| Maitintuvo srovinis pajėgumas : | 1.25 A |
| Maitintuvo galia : | 15 W |
| Išvesčių skaičius : | 1 vnt. |
| Efektyvumas : | 85 % |
| Korpuso tipas : | DIN |
| Apsaugos priemonės : |
Nuo trumpojo jungimo
Nuo perkrovų Nuo viršįtampų |
| Darbo temperatūra / santykinis drėgnumas : | -30 °C ... 70 °C / 20 ... 90 % |
| Svoris : | 0.06 kg |
| Matmenys : | 93 x 18 x 58 mm |
| Gamintojas / Markė : | MEAN WELL |
| Garantija : | 3 metai |