Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Hermetiškas maitintuvas plastikiniame korpuse.
Dėmesio! Jeigu maitintuvas yra skirtas nepertraukiamam darbui (24H), tai jo nominalioji srovė neturi viršyti 80% maksimalios srovės.
| Maitintuvo tipas : | Impulsinis |
| Maitinimo įtampa : | 100 ... 240 V AC |
| Dažnių diapazonas : | 50 / 60 Hz |
| Išvesties įtampa : | 12 V DC |
| Išv. įtampos tolerancija : | ± 0.5 V |
| Maitintuvo srovinis pajėgumas : | 3.75 A |
| Maitintuvo galia : | 45 W |
| Išvesčių skaičius : | 1 vnt. |
| Apsaugos priemonės : | Nuo perkrovų Trumpojo jungimo Nuo viršįtampių Perkaitimo |
| Pagrindinės savybės : | Galima montuoti į elektros dėžutę (*60mm*) |
| Korpuso tipas : | Plastikas |
| Sandarumo klasė : | IP67 |
| Darbo temperatūra : | -20 °C ... 50 °C |
| Svoris : | 0.082 kg |
| Matmenys : | Ø 50 x 23 mm |
| Gamintojas / Markė : | MW POWER |
| Garantija : | 2 metai |