Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
| Rėlių skaičius : | 12 |
| Jungtis tipas : | gnybtų juosta |
| Leistinas nominalios įtampos dydis : | 750 V |
| Nominali srovė : | 81 A |
| Laido skerspjūvis : |
10 ... 25 mm² - Viela
10 ... 16 mm² - Susukta viela |
| Spalva : | Oranžinis |
| Matmenys : | 212 x 33 x 25 mm |
| Gamintojas / Markė : | SIMET |
| Garantija : | 2 metai |
CE atitikties deklaracija