Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Leidžia padidinti maksimalų tranzistorinių išvesčių krovumą bei suteikia galvaninę izoliaciją tarp išvesties linijos ir apkrovos.
| Relinių išvesčių skaičius : | 4 |
| Maitinimas : | 24 ... 45 V DC |
| Srovės suvartojimas : | 17 mA 24 V DC |
| Maksimali kontaktų apkrova : | 5 A (max), 30 V DC / 50 V AC (max) |
| Išvestis : | NO |
| Panaudojimas : | relė elektriniam užraktui, sklendei ar elektromagnetiniam blokatoriui valdyti |
| Pagrindinės savybės : |
montavimas ant DIN, TS-35 bėgelio,
LED indikacija, Apsaugos priemonės : Nuo viršįtampų, Reversinis prijungimas |
| Darbo temperatūra : | -40 °C ... 85 °C |
| Svoris : | 0.08 kg |
| Matmenys : | 72 x 44 x 40 mm |
| Gamintojas / Markė : | DELTA |
| Garantija : | 3 metai |