Bcs Power BCS-ZA4802
Nuotraukos Nuotraukos
1 iš 1 has video
Bcs Power BCS-ZA4802
rating 4.5
Bcs Power BCS-ZA4802 kaina
add to cart Į krepšelį 50.99
Bcs Power BCS-ZA4802 kaina
add to cart Į krepšelį
*Užsakymo terminai yra preliminarūs
Bcs Power BCS-ZA4802 kaina
add to cart Į krepšelį 50.99
Automatinis vertimas
Zasilacz sieciowy 48V 2A 90W Moduł do zabudowy Napięcie wyjściowe 48VDC +/-3% Sprawność 93% @90 W Napięcie wejściowe 190~260VAC Zabezpieczenie wejścia bezpiecznik T3 15A Zabezpieczenie przed przeciążeniem 3A i przed zwarciem wyjścia elektroniczne Zabezpieczenie przed przepięciami wejścia warystor i wyjścia dioda transil Montaż na zatrzaskowe kołki dystansowe, otwory montażowe w rastrze 10,8 mm Warunki pracy -10~+40°C Wymiary 100x65x40mm waga 0.11kg