Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Maitintuvas PS4D skirtas naudoti prieigos kontrolės sistemoje ir pastatų automatizavimo sistemoje RACS 5.
Ypatingai gali būti naudojamas plėstuvų MCX2D, MCX4D maitinimui ir galios PSD4D paskirstymui.
| Maitintuvo tipas : | Impulsinis |
| Maitinimo įtampa : | 230 V AC |
| Išvesties įtampa : | 13.8 V DC |
| Išvesties įtampos reguliavimas : | - |
| Maitintuvo srovinis pajėgumas : | 5.4 A |
| Maitintuvo galia : | 75 W |
| Maitintuvo pajėgumas : | 89 % |
| Išvesčių skaičius : | 1 vnt. |
| Apsaugos priemonės : | Nuo viršįtampų Nuo perkrovų |
| Darbo temperatūra / santykinis drėgnumas : | -10 °C ... 40 °C / 20 % ... 90 % |
| Svoris : | 0.300 kg |
| Matmenys : | 99 x 97 x 30 mm |
| Gamintojas / Markė : | ROGER |
| Garantija : | 3 metai |
Gamintojo duomenų lapas EN