Atte Bcs Power BCS-ZA1206/UPS
Nuotraukos Nuotraukos
1 iš 2 has video
  • Išpardavimas Išpardavimas
Atte Bcs Power BCS-ZA1206/UPS
rating 4.5
Atte Bcs Power BCS-ZA1206/UPS kaina
add to cart Į krepšelį 51.99
add to cart Į krepšelį
*Užsakymo terminai yra preliminarūs
add to cart Į krepšelį 51.99
Pristatymas į namus
Gauk gegužės 26 d. Visi pristatymo būdai
Aprašymas
Automatinis vertimas
Zasilacz sieciowy 12V 6A 72W Moduł do zabudowy Przystosowany do współpracy z akumulatorem żelowym lub AGM 7~18Ah Napięcie wejściowe 190~260VAC Napięcie wyjściowe 12VDC +/-15% Sprawność 90% @70 W Prąd ładowania akumulatora 1A lub 2A Montaż na zatrzaskowe kołki dystansowe, otwory montażowe w rastrze 10,8 mm Warunki pracy -10~+40°C Wymiary 118x65x45mm Waga 0.14kg
Pastebėjote klaidą prekės aprašyme ar nuotraukų galerijoje? Praneškite mums.
Skaityti daugiau
Skaityti mažiau
ChatGPT
ChatGPT chatGPT-comment  Dirbtinio intelekto nuomonė rating 4 2025-07-27
Pliusai: Aukštas patikimumas Lengvas montavimas ir valdymas Kompaktiškas dizainas
Minusai: Gali būti šiek tiek triukšmingas veikimo metu
Specifikacija
  • Gamintojas Atte
  • Modelis
    5935
  • Įrenginio pavadinimas BCS-ZA1206/UPS
  • Gamintojo kodas 5935
  • Svoris 0
  • Modelio pavadinimas
    BCS-ZA1206/UPS
* Anksčiau taikyta Varle.lt kaina
Panašios prekės
  • Pristatymas į namus 4-8 d. d.
Ropam EXP-LAN Pvz. Ethernet per Neo-IP, NeoLTE-IP, NeoGSM-IP kaina
Bcs Power BCS-ZA2403 kaina
  • Liko tik: 2 vnt.
Ropam AT-GSM-EXT20 bendraašis ilgintuvas kaina
  • Pristatymas į namus 4-6 d. d.
Kopos KOPOFLEX KF 50 MĖLYNAS VAMZDIS /50MB/ kaina
  • Liko tik: 2 vnt.
Nextec LED MAITINIMAS IP20 12V 20.83A 250W kaina
Ropam EXP-LTE LTE ryšio modulis (skirtas Neo-IP/-64) kaina
Ropam EXP-I8-RN Expander 8 įėjimai kaina
Pirmyn Atgal
Peržiūrėtos prekės
Drėkintuvas- kvapų difuzorius Jata
  • Įvertinimas 5.0 (1)
  • Pristatymas į namus 2-5 d. d.
Drėkintuvas- kvapų difuzorius Jata kaina
Kaltas Bahco 424P 6mm
  • Įvertinimas 5.0 (3)
  • Pristatymas į namus 2-3 d. d.
Kaltas Bahco 424P 6mm kaina
  • Pristatymas į namus 1-2 d. d.
Kojinės su spauda ant padų "Go away, I am reading" kaina
USB laidas MicroConnect USB-C – 1 m (USB3.1CDPBW1)
  • Įvertinimas 5.0 (1)
  • Pristatymas į namus 8-11 d. d.
USB laidas MicroConnect USB-C – 1 m (USB3.1CDPBW1) kaina
  • Įvertinimas 5.0 (3)
  • Pristatymas į namus 5-8 d. d.
Makita Akumuliatorinis LED prožektorius ML103 10,8V Li-ion kaina